PojavLauncher ile orjinal Minecraft hesabınız olmasa bile sunucumuza bağlanabilmeniz için telefonunuzda Minecraft'ı çalıştırabilirsiniz. Çalıştırılan Minecraft, Minecraft'ın Bedrock sürümü değil Java sürümü olacaktır. Telefonunuzda Minecraft Java çalıştırıyor olacaksınız. Böylece hile koruması sizin için daha doğru çalışıyor olacak.

 

NOT: PojavLauncher ile herhangi bir bağımız yoktur. Olası bir veri sızıntısı, virüs vb. durumlarında herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Minecraft.net üzerinden indirilmemiş orijinal Minecraft sürümleri dışında bir şey kullanmanızı tavsiye etmemekteyiz. Ek olarak Vanilla ve optifine.net üzerinden indirilmemiş Optifine sürümleri dışında kullanacağınız Minecraft sürümleri sunucu içerisinde olası yanlış ceza almanıza sebebiyet verebilir. optifine.net üzerinden indirilmemiş bir Optifine sürümü veya Minecraft'ın kendi Vanilla sürümleri dışında bir sürümle oynamanızı tavsiye etmiyoruz.

 

NOT: Yönlendirilen websitesi ile alakamız bulunmamaktadır, korsan oyuna karşıyız. Minecraft.net dışındaki hiç bir yer sizin için güvenli olmayacaktır. Yönlendirildiğiniz websitesi için sorumluluk kabul etmemekteyiz.

İndir