CraftLime Towny 4. Sezon - Yeni Maceralara Hazır Olun!

M1rhan
11 month(s) ago
12664

Sevgili CraftLime oyuncuları,

Heyecanla duyurmak istediğimiz büyük haberimiz var! 4. sezonumuz, 21 Temmuz Cuma günü başlıyor! Yeni sezonda sizlere sunacak olduğumuz yeniliklerle oyun zevkinizi katlayacak ve heyecanınızı doruklara çıkaracağız.

Bu sezon, dört adet Towny sunucusunu sıfırlayarak yerine tamamen yeni bir Towny deneyimi sunuyoruz. Önceki sezonun iki katı büyüklüğünde gerçek dünya haritalarıyla karşınıza çıkıyoruz! Artık her bir Towny sunucusunda anlık olarak 350 kişiyle birlikte oynayabileceksiniz.

Yeni Özelliklerle Dolu Bir Macera

Bu sezonla birlikte gelen birçok heyecan verici özellik sizleri bekliyor. İşte öne çıkan bazı yenilikler:

Dungeon: Artık tek başınıza ya da takımınızla birlikte zindanlara dalabileceksiniz! Normal dünyada bulunmayan eşyaları keşfederek gelişiminizi hızlandırabileceksiniz. Maceranız hiç olmadığı kadar heyecanlı olacak!

Savaş Gücü: Bireysel, kasaba ve krallık olmak üzere üçe ayrılan savaş güçleriyle birbirinize meydan okuyabileceksiniz! Kendi gücünüzü gösterme ve rakiplerinizi alt etme şansını yakalayacaksınız. Her an yeni bir zaferin peşinde koşabilirsiniz!

Zırh Geliştirme: Oyun sürümünü 1.20'ye yükseltiyoruz! Bu sayede milyonlarca seçenekle yepyeni zırhlar oluşturabileceksiniz. Kendi tarzınızı yansıtan güçlü zırhlarla donanarak, düşmanlarınıza karşı daha iyi hazırlıklı olabileceksiniz.

RPG Deneyimi: Klasik Towny deneyimini daha da kaliteli bir hale getirmek için yepyeni bir yol izliyoruz. Artık oyun, daha hikayeli ve derin bir atmosfer sunacak. Kendinizi CraftLime evreninde bir karakter gibi hissedecek, sürükleyici bir maceranın içine dalacaksınız.

Zenit Para Birimi: Altın artık daha değerli hale geliyor! Zenit adını verdiğimiz yeni para birimiyle daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız. Altınlarınızı dönüştürebilir veya oyuncular arası ticarette kullanarak ekonomik gücünüzü artırabilirsiniz.

Yasaklamalar Kalkıyor

Unutmayın, bu sezonla birlikte sunucudaki tüm yasaklamalar kaldırılıyor! Herkesin eşit bir şekilde oyuna katılma fırsatı bulacak. Ancak sizleri rahatsız ettiğini bildiğimiz belli başlı oyuncuların yasaklamaları ne güzel ki kaldırılmayacak.

Bu heyecan verici güncellemelerle birlikte, sizleri daha da büyük bir aile olarak bir arada görmek için sabırsızlanıyoruz. CraftLime sunucusunda birlikte unutulmaz anılar yaratmaya devam edeceğiz!

Daha fazla ayrıntı ve güncellemeler için Discord sunucumuzda bildirimleri açabilir, kanalı takip edip tüm güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Önemli Not: Satın aldığınız üyelikler gitmeyecek. Sıfırlamayla harita, envanterler ve sandıklar gidecek. Ancak sitede kullanmadığınız ürünler gitmeyecek ve rütbeleriniz de gitmeyecek yani Dük'ünüz varsa hala Dük olmaya devam edeceksiniz.

Sezon güncellemesinde gelecek yenilikler için özel olarak oluşturduğumuz teaser (kesit) videolarını ⁠

You need to be signed in to comment.

Survival Sunucusu 3 Mayıs 18.00da Aktif

Yeni oyun modlarımızdan Surv

Tekblok sunucusu 5 Nisan'da Açılıyor!

Yeni bir oyun modunu daha akti

LIME: Practice Aktif!

Lime: Practice Aktif!Selam mil